Online Poker Oynamamak için 10 Neden

1. Çevrimiçi Poker Siteleri ABD’de Düzenlenmez veya Lisanslanmaz.

Bir tür gözetim olmadan, poker oyuncuları sitelerin onları aldatıp aldatmadığından emin olamazlar. Bazıları, zaten çok fazla para geldiği için hile yapmanın bir poker sitesinin çıkarına olmadığını savunuyor. Ne yazık ki, açgözlülük yozlaştırabilir. Ve düzenlemeye tabi olmayan şirketler, bir iradenin (insanları daha fazla para kazanmaları için kandırmak) olduğu yerde defalarca kanıtladılar.

2. Çevrimiçi Poker Siteleri RNG (Rastgele Sayı Üreticisi) O Kadar Rastgele Değildir.

RNG’ler karmaşık bilgisayar programlarıdır. Ancak, oyun ve sonuçları etkileyen ince değişiklikler oluşturmak için yazılım değiştirilebilir. Çevrimiçi daha fazla kötü vuruş var mı? Çevrimiçi olarak meydana gelen dörtlü ve düz basmalar gibi daha büyük eller var mı? Daha fazla heyecan yaratmak için bir premium elin başka bir premium ele kaybettiği çok fazla teke tek durumu var gibi görünüyor mu? Evet, evet ve evet.

3. Online Poker Siteleri Dürüstlük İddialarını “Bağımsız” Denetimlerle Destekliyor – Gerçekten Tarafsızlar mı?

Saha denetimleri bağımsız olabilir, ancak önyargılı olmaları gerekir. Neden? Niye? Bir poker sitesini denetleyen firmalar, o site tarafından ödeme alırlar. Yakın tarihte, ilk on muhasebe firması “bağımsız” denetimlerine kapandı. Ve büyük ABD şirketleri de sahte muhasebe nedeniyle iflasa zorlandı; örneğin Enron.

4. Çevrimiçi Poker Sitelerinin Asla Yakalamadığı Büyük Dolandırıcılık Skandalları Yaşandı.

Poker oyuncularının yabancılar tarafından aldatıldığı bir avuç büyük, halka açık vaka olmuştur. Online poker sitesi bu hileyi yakaladı mı? Hayır. Bu davaların halka açılmasının tek nedeni, diğer poker oyuncularının ne olduğuna dair kendi analizlerini yapmaları ve bunu bildirmeleridir.

5. İnternette Diğer Hile Vakaları Oluyor Ama Kimse Yakalanmıyor.

Her dakika o kadar çok kumar oynanıyor ki, vicdansız insanların diğer oyunculardan faydalanması çok cazip. Örneğin, bir çevrimiçi poker sitesinde hiç gizli anlaşma yapıldığını düşünüyor musunuz? Aynı etkinlikte farklı kullanıcı adlarıyla oynamak gibi diğer hile biçimlerine ne dersiniz? Veya bir arkadaşının kullanıcı adı altında oynayan ve parasını artırmaya yardımcı olan en iyi oyuncu? Olur. Genellikle şeffaftır.

6. Bir Siteden Para Çektikten Sonra Yeni Oyuncuların Avantaj Kazanması veya Bir Oyuncunun Kaybedilmesi İle İlgili Hikayelerin Sıklığı Ne Olur?

Yeni oyuncuların bir avantaj elde etmesine yardımcı olmak iş açısından mantıklı olacaktır. Yeni bir oyuncu kazanırsa, birkaç hafta sonra hepsini kaybetse bile, oynamaya devam etmesi daha olasıdır. Ayrıca bir poker sitesinde kazandıktan sonra para çeken bir oyuncunun nasıl oynayacağını unuttuğu ve şimdi kaybettiği konusunda şikayetler var.

7. Poker Oyuncularının Sponsorluğu Düzensiz Bir Oyun Alanıyla Sonuçlanıyor.

Sponsorlu oyuncular kendi paralarını riske atar mı? Raporlar, sponsorlu oyuncuların çevrimiçi bir poker sitesinde %100 komisyon iadesi aldığı ve saatlik ödeme aldığı yönünde. Sponsorlu bir oyuncu risk almazken kendi paranızı riske atmanız adil mi?

8. Yeni UIGEA Düzenlemesi Yürürlüğe Girerse Bankanız Poker Sitenizin Çekini Nakit Alacak mı?

Şimdi bir çevrimiçi sitede para kazanırsanız ne olacağı konusunda endişelenmeniz gerekiyor. Meşru bir sitede oynadığınızı ve kazandığınızı varsayarsak, site size ödeme yapacaktır. Banka hesabınıza para aktaramaz. Size büyük olasılıkla bir çek gönderecek olan başka bir yöntem kullanmak zorunda kalacak. Bankanız yeni yasanın yürürlüğe girip girmediğini kontrol edecek mi?

9. Online Poker Siteleri Gençlerde ve Üniversite Öğrencilerinde Beyin Göçüne Neden Oluyor mu?

Joe Cada, 21 yaşından önce çevrimiçi poker oynadığını ve hatta poker oynamak için okulu bıraktığını kabul etti. Joe için işe yaradı, peki ya pokerde kazanan olmayacak gençlerin ve üniversite öğrencilerinin çoğunluğu? Poker oynayarak milyonlar kazanmanın cazibesi herkes için güçlüdür. 20’li yaşlarında pokerde kazanılan milyonlar göz önüne alındığında, şüphesiz gençler ve üniversite öğrencilerinde en güçlüsüdür. Çevrimiçi poker siteleri, yaşı küçük oyunculara izin vermemelidir.

10. Online Pokeri Çıplak Oynarsınız Ve Güzel Bir Kadın Değilsiniz.
If you have any questions relating to in which and how to use asyabahis giriş, you can make contact with us at the page.

Kim olduğunu biliyorsun… o yüzden kes şunu! Bu listenin bir çevrimiçi poker sitesi tarafından sponsor olma şansımı ortadan kaldıracağının farkındayım. Ayrıca, çevrimiçi poker hakkında olumsuz bir şey söylediğimde, birkaç okuyucunun ne kadar aptal ya da daha kötü olduğumu yazdığını da fark ediyorum.

Çevrimiçi poker oynasanız da oynamasanız da, kesinlikle inandığım bir şey var. Yani, ABD’deki her yetişkin, çevrimiçi poker oynama ve istediği kadar para kazanma veya kaybetme özgürlüğüne sahip olmalıdır. Bu özgürlüğü durdurmaya çalışan politikacılar, son seçimde olduğu gibi, görevden alınacak.

Ne de olsa poker oynayan sadece 40 milyon Amerikalı var. Ve çoğu çevrimiçi oynamasa da, Kongrelerinin, oynamak isteseler bile poker oynamalarına izin vermeyeceği düşüncesi, tamamen Amerikan dışıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *